header.jump.to.content
accessibility

ש: אני חולם על רכב יוקרה אבל לא יכול לעמוד במחיר של רכב יוקרה חדש – אילו פתרונות יש לכם עבורי?

ת: בכלמוביל טרייד-אין יש לנו מגוון רחב של רכבי יוקרה משומשים שניתן לרכוש, אנו מציעים עסקאות טרייד אין לרכבי יוקרה, ואת רכבי מרצדס Mercedes-Benz Certified האיכותיים – הכול כדי שתוכלו להגשים חלום ולנהוג ברכב יוקרה חדיש ובראש שקט.

 

ש: מהם רכבי Mercedes-Benz Certified?

ת: רכבי Mercedes-Benz Certified הם רכבי מרצדס "צעירים", בני ארבע שנים ומטה – שנסעו עד 80,000 קילומטרים, ללא תאונות או פגיעות, מיד ראשונה פרטית או רכבי קבוצה בלבד. כל רכבי Mercedes-Benz Certified עברו תהליך השבחה מקיף, ומועד הטיפול הבא שלהם אינו מיידי, כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט. רכבים אלו מהווים פתרון מצוין עבור מי ששוקל יבוא אישי של מרצדס משומשת, או רוצה להתקדם למרצדס יד ראשונה במצב חדש, עם אחריות יבואן ובמחירים אטרקטיביים.

 

ש: יש לי רכב ישן שאינו ממותג יוקרה – האם אוכל לבצע עסקת טרייד-אין ולהתקדם לרכב יוקרה חדש יותר בכלמוביל טרייד-אין יוקרה?

ת: בהחלט – אתם מוזמנים להגיע עם הרכב הישן שלכם לכלמוביל טרייד-אין יוקרה ולקבל הצעת מחיר עבורו. התמורה שתתקבל ממכירתו תשמש לרכישת רכב יוקרה חדש יותר מתוך המגוון הגדול של רכבי יד שנייה שקיים במרכזי המכירה שלנו.

 

ש: האם בכלמוביל טרייד אין יוקרה ניתן לעשות טרייד אין רק למכוניות מרצדס?

ת: התשובה היא "ממש לא" – לא משנה איזה רכב יש לכם כיום, אתם מוזמנים להגיע לאחד ממרכזי המכירות של כלמוביל טרייד אין מכוניות יוקרה, ולקבל הצעה לעסקת טרייד אין שתעזור לכם להתקדם לרכב יוקרה משנתון מתקדם. במרכזי המכירה של כלמוביל טרייד אין יוקרה תמצאו מלאי גדול של רכבי יוקרה יד שנייה מובחרים ממגוון מותגים – רכבי מנהלים, רכבי סלון, רכבי פנאי ושטח, רכבי ספורט, רכבים בעלי גג נפתח ועוד.

 

ש: היכן נמצאים מרכזי המכירה של מרצדס טרייד-אין?

ת: למרצדס טרייד-אין שלושה מרכזי מכירה – בפתח תקווה ברחוב הסיבים 1 (טל. 03-9154141), באזור התעשייה כפר כנא (טל.04-6519991) ובמרצדס באר-שבע ברח' העמל 2 (טל. 08-6237237). הכנסו לעמוד "מרכזי מכירה של כלמוביל טרייד-אין יוקרה" באתר האינטרנט של מרצדס ישראל לפרטים מדוייקים ולמפת הגעה.

 

ש: מה היתרונות של כלמוביל טרייד-אין יוקרה ביחס לחברות טרייד-אין אחרות הקיימות בשוק?

ת: לכלמוביל טרייד-אין יוקרה היצע גדול מאד ומגוון של רכבי יד שנייה מהם ניתן לבחור מכונית יוקרה ממגוון מותגים. כל הרכבים הנמכרים במרצדס טרייד עוברים סדרת בדיקות חיצונית ופנימית קפדנית לפני שהם מאושרים לתצוגה ולמכירה. הרכבים נמסרים ללקוחות לאחר בדיקה, טיפול יסודי, ניקוי והכנה למסירה, עם תיק רכב מלא ואחריות של כלמוביל טרייד-אין. על מנת להפוך את חוויית הקנייה לקלה ונעימה, כל השירותים הנלווים מרוכזים עבור הלקוחות תחת קורת גג אחת – מימון באמצעות כלמוביל פתרונות מימון, ביטוח באמצעות כלמוביל ביטוח, והעברת בעלות במקום – כדי שתוכלו לצאת ממרכז המכירה שלנו עם רכב יוקרה תוך פרק זמן קצר.

 

ש: אני מעוניין לרכוש רכב משנתון מתקדם יותר מזה המצוי ברשותי וזקוק למימון – האם תוכלו לעזור לי?

ת: במרכזי המכירה של כלמוביל טרייד-אין יוקרה תמצאו יועצי מכירות מקצועיים שיוכלו להציע לכם פתרונות מימון הניתנים על ידי כלמוביל פתרונות מימון – חברת המימון של כלמוביל. יועצי המכירות שלנו יעזור לכם למצוא תוכנית מימון שתתאים לצרכים וליכולות שלכם, ותאפשר לכם לרכוש לרכב יוקרה משנתון מתקדם יותר.

 

ש: איך בעצם מתבצעת עסקת טרייד-אין?

ת: בשלב הראשון אתם מוזמנים להגיע לאחד ממרכזי המכירות שלנו עם הרכב הישן שלכם ולקבל הצעת מחיר עבורו.

בשלב השני, לאחר שתדעו מה יהיה גובה הזיכוי אותו תקבלו עבור הרכב הישן, תוכלו לבחור רכב משנתון מתקדם יותר מתוך מלאי רחב של דגמים אותם תוכלו לראות במרכז המכירה.

בשלב השלישי, במידה ותזדקקו למימון, יועצי המכירות שלנו יציעו לכם תוכנית מימון לרכישת הרכב החדש יותר, וכן פוליסת ביטוח כדי שתוכלו לנהוג ברכב החדש ישירות ממרכז המכירה. המימון, הביטוח והעברת הבעלות על הרכב החדש מתבצעים במרכז המכירות כך שאין צורך לנסוע למשרד הרישוי, לסוכנות הביטוח או לבנק.   

 

ש: האם אפשר לקחת רכב ממרכז המכירה שלכם לבדיקה?

ת: בהחלט – בתיאום עם יועצי המכירות במקום, ניתן לקחת את הרכב בו מעוניינים לבדיקה במכון בדיקה.

 

ש: איך נקבע מחירו של רכב יוקרה משומש?

ת: בישראל מקובל לתמחר את הרכב על פי מחירון "לוי יצחק", אך כשמדובר ברכב יוקרה המחירון מהווה בדרך כלל נקודת התייחסות התחלתית, ואילו ערכו האמיתי של הרכב בשוק תלוי בגורמים נוספים רבים. יש למשל הבדלים רבים בין רמת הסחירות של מותגים שונים וגם של דגמים שונים, יש חשיבות רבה לשאלה מי היו הבעלים הקודמים של הרכב וכמובן שלמצבו הספציפי של הרכב יש משקל גבוה בהערכת המחיר. לאדם פרטי שאינו מצוי בשוק קשה מאוד לשקלל את הגורמים הללו, ואילו למומחים של מרצדס טרייד יש את הידע ואת הניסיון עדי להעריך את שוויו האמיתי של רכב משומש.

 

ש: האם אוכל לקבל עבור רכבי המשומש יותר אם אמכור אותו בשוק הפרטי מאשר בעסקת טרייד אין? האם אוכל למצוא רכב יוקרה משומש במחיר נמוך יותר בשוק הפרטי מזה שיוצע לי אצלכם?

ת: שוק הרכב המשומש הוא שוק "פרוע", כפי שיודע כל מי שניסה למכור או לקנות רכב משומש. יכול להיות שתצליחו למכור את רכבכם המשומש במחיר גבוה יותר במעט מזה שתקבלו במסגרת עסקת טרייד אין, אך יש לקחת בחשבון את העלויות הנלוות לתהליך מכירה שכזה: פרסום מודעות ומעקב אחריהן, מענה טלפוני למתעניינים (רציניים יותר או פחות), נסיעה והמתנה בתור לבדיקות במכונים לבדיקת רכב ועוד ועוד – כל אלו צורכים זמן רב שיש לו משמעות כלכלית, שלא לדבר על "כאב הראש" וההתרוצצויות הנלוות. בכלמוביל טרייד אין יוקרה יש שקיפות ביחס לרכב שקונים עם בדיקה ממכון מורשה והיסטוריית טיפולים ויש גם בטחון אחרי הקנייה, דבר שלא קיים בשוק הפרטי. ובכל מקרה אנחנו שומרים על המוניטין שלנו באדיקות ונהיה כאן גם ביום שלאחר הקנייה. למכור ולקנות רכב יד שנייה בשוק הפרטי זה סוג של הימור, אנחנו מקטינים את הסיכון, וזה שווה גם כסף.

 

ש: מה הכוונה בביטוי One Stop Shop ביחס לרכישת רכב יוקרה בטרייד-אין?

ת: הכוונה היא שכל השירותים וכל תהליך הרכישה – החל במכירת הרכב הישן ועד ליציאה עם רכב יוקרה חדיש ומשודרג – מתרחשת במקום אחד ובפרק זמן קצר. בכלמוביל טרייד אין יוקרה תקבלו הצעת מחיר על הרכב הישן, סכום זה ישמש לרכישת הרכב החדש. יועץ מקצועי יעזור לכם להגדיר את הצרכים שלכם ואיזה רכב יוקרה מתאים לכם, ויציע לכם אלטרנטיבות שונות מתוך מגוון רחב של רכבים. הרכבים המוצעים עברו בדיקות קפדניות ותהליך השבחה והם מוצעים עם היסטוריית טיפולים מלאה. היועץ יבנה עבורכם עסקה משתלמת, ובמידה ותזדקקו להם תוכלו לקבל שירותי מימון. הבטיחו, העברת הבעלות – הכל מתבצע במתחם הטרייד אין כך שתוכלו לצאת בתוך כמה שעות עם הרכב החדש שלכם.